Konfirmantar 2022


Konfirmantar 2022 i kyrkjene i Stad

 

Konfirmantane i Eid, Heggjabygda, Stårheim, Kjølsdalen og Totland skal konfirmerast følgjande datoar:

Eid kyrkje laurdag 30.4 kl.10.30

1. Kanutte Raftevold Haugen

2. June Engeland

3. William Nyland Englund

4. Linnea Marie Grinde

5. André Blindheim Hopland

6. Torbjørn Liland

7. Daniel Naustdal

8. Cecilie Elde Aarvik

9. Ulrik Bo Ness-Briskeby

10. August Paulsen Hammerø

11. Rakel Ueland Torheim

12. Levi Skibenes

13. Fredrik Nordnes Haugland

Eid kyrkje laurdag 30.4 kl.12.30

1. Nora Nyhammer-Taklo

2. Gjertrud Henden Gjerdevik

3. William Karasnieks Magnussen

4. Henrik Leander Hillestad Mikalsen

5. Håkon Andreas Haugland

6. Lene Yri

7. Scott Kroken Karlsen

8. Cathrine Tonning Seim

9. Sivert Nordnes

10. Mathilde Nordnes

11. Nora Sørland

12. Matias Sivert Fosse

13. Nikolai Slettenes

14. Juliane Haavik

15. Kristine Stokkenes Grov

Stårheim kyrkje laurdag 7.5. kl.10.30

1. Vilde R. Humborstad

2. Magnus Ytre-Hauge Ivesdal

3. Emma Kristin Myrold

4. Beate Starheim

5. Nikolai Starheimsvik

6. Torgrim Stegane

7. Trygve Magnus Tverberg

8. Ida Emilie Vonheim

9. Leon Alexander Sekkingstad

Eid kyrkje laurdag 7.5. kl.12.30

1. Marion Remme Stoddern

2. Mia Melheim Espe

3. Divina Umurheri Namwira

4. Henrik Botn Bjørlo

5. Alexandra Klokk Botn

6. Erling Balsnes Lefdal

7. Andreas Svoren Naustdal

8. Mats Dahlgren Hjelle

9. Marius Oliver Isene-Hopland

10. Gunnar Kragseth

11. Jon-Einar Kjerpeseth

12. Ingrid Haaland

13. Hedda Margrethe Strøm

14. Victoria Hjelmeland Scobie

Eid kyrkje søndag 8.5. kl.11

1. Maria Hudemchuck Eimhjellen

2. Rebecca Drabløs Grinde

3. Aurora Dybedal Berteig

4. Marte Herene Isene

5. Nadia Peter Mussa

6. Live Aurora Storøy Andersen

7. Emily Larsen

8. Sigrid Berg-Hjelle

9. Sophia Prekas

10. Era Samuline Prøven Borgund

11. Mathea Haukås Skårhaug

12. Gøran Aron Sefland

Totland kyrkje laurdag 14.5. kl.10.30

1. Amund Wiederstrøm Bleie

2. Mathias Endestad Henriksen

3. Frida Kvalheim

4. Andreas Maurstad

Kjølsdalen kyrkje laurdag 14.5. kl.12.30

1. Jessica Fortun Neset

2. Daniel Hjelle Leite

3. Ratmir Shkvarchuk

4. Adrian Kornelussen Leite

5. Samuel Myklebust

6. Emily Marie Aare Myers

Heggjabygda kyrkje søndag 15.5. kl.11

1. Angelica Remme Navelsaker

Leikanger kyrkje torsdag 26. mai kl 12.00

Johannes Sande Drage

Marcus Sjåstad-Belden

Martin Oskar Skudal Larsson

Maya Kvamme Stokland

Nicholas Borgundvåg Otneim

Noah Otneim-Leikanger

Selje kyrkje laurdag 28. mai kl. 11.00

Ellinor Hansen  Nerland

Gabriel Marques Ribeiro da Silva

Hedvig Evjen

Ingeborg Aam Hamre

Kine Marie Andersen Grøttå

Leah Lunde Kormeseth

Linnea Venøy Lexau

Lukas Arvidsson Nøstdal

Michelle Hatlenes

Oda Wold Haugland

Oliver Gallefoss Flataker

Sigurd Aam Hamre